Dla firm

Szkoła Hello English oferuje szeroki zakres kursów z języka angielskiego oraz hiszpańskiego dla firm zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji swoich pracowników.

Na początku przedstawiamy 6 korzyści płynących z wyboru naszej szkoły:

 1. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych lektorów.
 2. Zapewniamy testy pozwalające zweryfikować poziom językowy Państwa pracowników oraz przydzielić ich do grup o tym samym poziomie zaawansowania.
 3. Korzystamy z podręczników renomowanych wydawnictw: Oxford University, Pearson Longman, Express Publishing, czy Cambridge University Press.
 4. Przeprowadzamy okresowe testy sprawdzające postępy w nauce oraz egzamin końcowy pozwalający ocenić umiejętności językowe nabyte podczas zajęć.
 5. Raz w miesiącu sporządzamy raport dotyczący frekwencji na zajęciach.
 6. Oferujemy naukę języków począwszy od kursów standardowych, a skończywszy na specjalistycznych kursach językowych dla poszczególnych branż (medycznej, prawniczej itd.).

Proponujemy Państwu cztery podstawowe programy kursów:

GENERAL ENGLISH – Nacisk kładziony jest na komunikację oraz rozwijanie sprawności językowych (czytanie, mówienie, pisanie, słuchanie) w  sytuacjach codziennych. Kurs jest polecany osobom, które zaczynają naukę języka lub pragną podwyższyć swój poziom językowy.

KONWERSACYJNY – Kurs kładzie nacisk na komunikację w różnych sytuacjach dnia codziennego. Pomaga on w odnalezieniu się podczas pobytu za granicą lub kontaktu z cudzoziemcami (sytuacje w hotelu, restauracji, na lotnisku itp.).

BUSINESS ENGLISH – Kurs opierający się na poszerzeniu kompetencji językowych w zakresie typowego języka biznesowego, jak również podstawowych zagadnień związanych ze środowiskiem prawnym i finansowym.

PROFESSIONAL – Kurs specjalistyczny dla poszczególnych branż. W zależności od grupy zawodowej oferujemy kursy wzbogacone słownictwem oraz zagadnieniami z danych dziedzin. Program ten świetnie przygotowuje do pracy w międzynarodowych korporacjach oraz za granicą, gdzie istnieje konieczność płynnego posługiwania się fachowym słownictwem.

Oto najpopularniejsze kursy:

 • Medical English: kurs angielskiego medycznego dla lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów.
 • Legal English: kurs angielskiego prawniczego dla referentów, radców prawnych, adwokatów, prokuratorów.
 • Technical English: kurs języka angielskiego dla inżynierów i specjalistów technicznych.
 • Financial English: kurs języka angielskiego dla księgowych i doradców finansowych.
 • IT English: kurs języka angielskiego dla informatyków.

W celu poznania szczegółowej oferty Hello English prosimy o kontakt:

tel.: +48 608 213 343
mail: info@helloenglish.com.pl